IDTTL Player Results...
Player Results: Josh Lytess
Josh Lytess |
---|
ISC B 26-12 Britannia Wrens |
— lost to Martin Taylor 0:3 |
— lost to Robert Butler 0:3 |
— beat Graham Leach 3:0 |
Wherstead Meteors 9-26 Britannia Wrens |
— beat Phillip Dunnett 3:0 |
— beat Colin Watts 3:0 |
— lost to Melvin Ramsey 0:3 |
Britannia Buzzards 9-29 Britannia Wrens |
— beat Ed Nightingale 3:2 |
— beat John Seabrook 3:0 |
— beat Bernard Ulph 3:0 |
Britannia Wrens 30-5 Hadleigh Owls |
— beat Richard Oakes 3:0 |
— beat Nick Cox 3:1 |
— beat Rupert Pyett 3:1 |
Rosary Yellow 21-20 Britannia Wrens |
— lost to Rosemary Curtis 0:3 |
— beat Ed Broom 3:2 |
— beat Des Hindle 3:2 |
Britannia Wrens 16-21 Pickwicks Stowmarket B |
— lost to Graham Goodwin 1:3 |
— beat David Aldous 3:0 |
— lost to Mark Cooke 0:3 |
Trimley B 13-21 Britannia Wrens |
— beat Ian Sexton 3:0 |
— lost to Leslie Glanfield 2:3 |
— lost to Tony Puerto 1:3 |
Britannia Wrens 16-25 Britannia Petrels |
— beat Quentin Lu 3:2 |
— beat Zhen Lu 3:2 |
— lost to Vladimir Muzicuks 2:3 |
Britannia Wrens 20-21 Rosary Green |
— lost to Nick Revell 1:3 |
— beat Richard Wyatt 3:2 |
— beat Danny Steggles 3:0 |
Britannia Wrens 30-2 Pickwicks Stowmarket C |
— beat Mark Beaumont 3:0 |
— beat Michael Chenery 3:0 |
— beat Ray Perry 3:0 |
Britannia Wrens 29-7 Britannia Cormorants |
— beat Joshua Sylvester 3:1 |
— beat James Harris 3:2 |
— lost to Tim King 2:3 |
Hadleigh Owls 14-27 Britannia Wrens |
— beat Richard Oakes 3:0 |
— lost to Rupert Pyett 1:3 |
— beat Nick Cox 3:1 |
Britannia Wrens 28-10 Rosary Yellow |
— beat Clive Wakeman 3:0 |
— beat Ed Broom 3:2 |
— beat Andy Cassy 3:1 |
Pickwicks Stowmarket B 24-14 Britannia Wrens |
— beat Jack Cansdale 3:2 |
— lost to Graham Goodwin 1:3 |
— lost to Mark Cooke 0:3 |
Britannia Cormorants 0-30 Britannia Wrens |
— beat Joshua Sylvester 3:1 |
— beat James Harris 3:2 |
Britannia Wrens 30-3 Trimley B |
— beat Tony Puerto 3:0 |
— beat Ian Sexton 3:0 |
— beat Peter Riley 3:0 |
Britannia Petrels 29-12 Britannia Wrens |
— lost to Quentin Lu 1:3 |
— lost to Steve Trimmer 2:3 |
— beat Clive French 3:2 |
Britannia Wrens 24-17 ISC B |
— lost to Graham Fretwell 1:3 |
— lost to Graham Leach 2:3 |
— beat Chris Avis 3:0 |
Rosary Green 14-23 Britannia Wrens |
— lost to Nick Revell 1:3 |
— beat Richard Wyatt 3:2 |
— beat Danny Steggles 3:0 |
Britannia Wrens 29-6 Wherstead Meteors |
— beat Steven Aylott 3:1 |
— beat Phillip Dunnett 3:0 |
— beat Colin Watts 3:0 |
Pickwicks Stowmarket C 8-27 Britannia Wrens |
— beat Michael Chenery 3:0 |
— beat Mark Beaumont 3:0 |
— beat Johnny Clougherty 3:0 |
Britannia Wrens 28-9 Britannia Buzzards |
— beat Ed Nightingale 3:2 |
— beat John Seabrook 3:0 |
— beat Bernard Ulph 3:0 |